Kamil Czekirda
Administrator infrastruktury Oktawave. Sympatyk FreeBSD, do którego stara się w wolnych chwilach dorzucić swoje trzy grosze. Uczestniczył też dwukrotnie w projekcie Google Summer of Code dla organizacji FreeBSD. Entuzjasta systemów uruchamianych z sieci
Mariusz Zaborski
Programista oraz lider zespołu w firmie Wheel Systems.
Jego główne zainteresowania to bezpieczeństwo systemów operacyjnych oraz programowanie niskopoziomowe. W Wheel Systems Mariusz zajmuje się rozwojem urządzenia do monitorowania, nagrywania i kontroli ruchu w sieciach wewnętrznych. W wolnym czasie zaangażowany w rozwój projektu FreeBSD. Zajmuje się między innymi rozwojem Capsicum i Casper. Te projekty rozwija już od czasu organizowanego przez Google projektu Summer of Code 2013, który zakończył pod nadzorem Pawła Jakuba Dawidka.
Konrad Witaszczyk
Programista C w firmie Wheel Systems, gdzie pracuje nad urządzeniem do monitorowania i zarządzania sesjami uprzywilejowanymi – Fudo PAM. Od listopada 2016 roku jest zaangażowany w projekt FreeBSD, w którym zaimplementował szyfrowane crash dumpy kernela.
Miłosz Kaniewski
Programista oraz lider zespołu w firmie Wheel Systems odpowiedzialnym za rozwój produktu Lynx. Główne obszary jego zainteresowań związane są z programowaniem sieciowym. W ostatnim czasie zajmuje się głównie tematyką związaną z protokołem TLS.